Běháš po silnici, v parku i lesem? Teď ti stačí jedny boty z řady Salomon Sense

Zpět

Vývojáři v Salomonu dali hlavy dohromady a byla tak vytvořena univerzální běžecká řada Sense, inspirována běžci mířícími z měst do okolních parků, lesů a trailů. Vznikly tak boty pohodlné téměř jako silniční s ideální ochranou pro běh v terénu. Nově si lze vybrat z modelů Sense Feel 2, Sense Flow 2 a Sense Ride 4 a tím se pokryjí potřeby začátečníků, pokročilých běžců i profíků.

Výkonnostní běžec

Hory / les

Fit: Standart

Drop:
8 mm (27 - 19)

Váha muži / ženy:
        290 g / 235 g

Šněrování: Quicklace

Tato aktualizovaná verze všestranné řady SENSE RIDE je nad míru pohodlná a citlivá k vašim kloubům díky měkkému odpružení Optivibe™, která se již dříve osvědčila v praxi. Obsažená vyšší vrstva tlumení optimálně balancuje absorpci nárazů a přenos energie do odrazu. V mezipodešvi je zabudovaný rock plate, který chraní chodidlo i v kamenitém terénu. Systém Sensifit™ dodává při běhu pohodlí a přesně obepne a chrání nohu, zejména kolem paty. Bota je vybavena skutečně odolnou síťkou proti nečistotám. Tužší podešev zajistí delší životnost boty. Podrážka s technologií Contagrip® MA a Profeel Film se postará o bezpečnost a stabilitu chodidla i v těžkém, hornatém terénu. Nižší vzorek (4 mm) zajistí univerzálnost boty a přizpůsobí se různým terénům, jako jsou lesní cesty mezi kořeny stromů, kamenité pěšiny a dokonce se příjemně běží i na silnici při přeběhu do terénu. Samozřejmostí je spolehlivý záběr při stoupání i seběhu. Bota se vybavena systémem rychlého zavazování tkaniček Quicklace™.

Příležitostný běžec

Les, park, silnice

Fit: Prostorný

Drop:
8 mm (19 - 11)

Váha muži / ženy:
        251 g / 235 g

Šněrování: Quicklace

Trailové boty Salomon Sense Flow 2 jsou obojživelníkem trailových i silničních bot. Skvělou přilnavost a dynamiku zajišťuje podrážka Contagrip® MD s ideálním vzorkem (4 mm hroty) na různé druhy povrchů. Vybrat si můžete z varianty s Goretex membránou, nebo bez ní. Díky vybraným materiálům je zajištěna nadstandardní lehkost boty, kterou si nazujete jako ponožku a jednoduše ji přizpůsobíte noze pomocí rychlošněrování Quicklace. Důležité je zmínit tohle spojení jazyku se zbytkem boty, což je velmi pohodlná záležitost, která zamezuje vstupu nečistot do boty a příjemně obepne nohu kolem kotníku. Naopak to při nazouvání nemusí vyhovovat lidem s vyšším nártem. EVA pěna zajistí tlumené nárazy, 3D síťovina zase dodává botám maximální prodyšnost a Otholite stélka zvyšuje pocit pohodlí a hygieny. Stejně jako vy, tahle bota je připravena vyběhnout a prozkoumávat terén.

Rekreační běžec

Les, park, silnice

Fit:
Prostorný

Drop:
8 mm (19 - 11)

Váha muži / ženy:
248 g / 200 g

Šněrování:
Quicklace

Trailové boty Salomon Sense Feel 2 jsou dalším obojživelníkem trailových i silničních bot vhodným pro rekreační běžce. Ať už běžíte po lesní cestě nebo v centru města, podpoří vás podešev Contagrip® MD s ideálním vzorkem, který poskytuje vynikající přilnavost na tvrdých, hladkých, měkkých nebo mokrých površích, takže můžete vyběhnout z domu po silnici a poté naběhnout na polní cestu. Systém obouvání je díky měkké gumě, jak kdybyste si nandávali ponožku. Zajistí vám potřebné upevnění nohy a zamezí drobným nečistotám dostat se do boty. Spojení jazyku se zbytkem boty naopak nemusí vyhovovat lidem s vyšším nártem. Díky mezipodešvi z EVA pěny jsou všechny vaše nárazy tlumené. 3D síťovina zase dodává botám maximální prodyšnost a Otholite stélka zvyšuje pocit pohodlí a hygieny. Rychlošněrovací tkaničky Quicklace™ jsou samozřejmostí. Budete se cítit jako v bačkůrkách.

SENSE_tabulka_SLAB_CZ

Prohlédni si boty z tabulky...

Sense Feel 2

Sense Feel 2

Sense Flow 2

Sense Flow 2

Sense Ride 4

Sense Ride 4

S/Lab Sense 8 SG

S/Lab Sense 8 SG