Haibike Flyon 2019

Zpět

Přelom v elektrokolech dostal jméno FlyOn. 

 

 

 

Motor

Motor si vzala na starosti společnost TQ.  Společnost TQ navrhuje a vyrábí stejnosměrné motory pro řízení moderních družic. Modely FlyOn disponují motory TQ HP120, který vás ohromí masivním výkonem a obrovským kroutícím momentem - 120Nm. Urověň přípomoci se díky tomu vyšplhala na hodnotu 500%. 

Díky integrovanému systému volnoběžky je možné si jízdu na kole vychutnat i bez zapnutí jakékoliv asistence. Pokud je jednotka odpojena, žádné vnitřní součásti motoru se nepohybují, nevynaložíte tak žádnou energii navíc!

 

 

tqmotor1
haibikebaterie

Baterie

Společnost Haibike navrhla všechny komponenty úplně od základů pomocí všech svých dlouholetých eBike zkušeností. Baterie využívá neuvěřitelných 630Wh s vysokou hustotou buněk a je tak schopna dodat obrovské množství energie. 

Rychlá nabíječka Haibike pro rok 2019 s proudem 10 ampér nabije tuto vysokokapacitní baterii 630Wh 

na 80% během pouhých 60 minut!

Může se nabíjet jak přímo na eBiku, tak i mimo něj -baterii jednoduše vytáhnete z rámu.

Asistence

5 úrovní asistence - ECO, LOW, MID, HIGH & XTREME. Všechny tyto informace jsou dostupné na novém plně barevném TFT displeji. Ten nabízí všechny informace pro jezdce na elegantní, kompaktní a dobře čitelné obrazovce. (i na přímém slunci)

Dálkové ovládání pro pohony Haibike FlyOn 2019 je umístěno vlevo na řídítkách. Ovládání jízdních režimů je rychlé, jednoduché a je dobře rozeznatelné díky jasným barvám na displeji. Pro ještě lepší orientaci v jízdních režimech je barevně prosvětlen i samotný ovladač.

 

assistanthaibike2019

Celá řada FLYON 2019 byla postavena na zbrusu novém rámovém setu CARIBON. To nejenže přináší snížení hmotnosti, ale umožňuje úplnou integraci všech důležitých systému. Umožňuje to společnosti Haibike dělat v eBike sféře poměrně zvláštní věci, jako je například integrace světla do zadní rámové stavby, nebo unikátní integrované přední světlo s obrovským světelným tokem až 5000 Lumenů.

Modely Haibike FlyOn 2019 jsou vybaveny také zámkem řízení nazývaným Block-lock. Tímto řešením se jednoduše zabrání poškození laku z páček, které by jinak zasáhly horní rámovou trubku.

Všechny lanka a kabely jsou vedeny skrze karbonový rám pomocí speciálních kanálků, díky tomu vypadá nový Haibike 2019 velmi čistě.

ram
brzda
svetlo

MRS

Samozřejmě se i zde podařilo aplikovat systém 'MRS' (Modular Rail System) tak abychom mohli využít i všechny doplňky jako je láhev na pití, zámek, nebo třeba kapsa s nářadím.

MRS