Novinka SALOMON WILDCROSS

Zpět

ŽHAVÁ NOVINKA PRO PODZIM 2020 V MODELOVÉ ŘADĚ CROSS – SALOMON PŘEDSTAVUJE NOVÉ WILDCROSS

Rodina modelů obuvi Salomon „Cross“, na čele s legendárními Speedcross, je již více než deset let skutečnou špičkou mezi obuví pro trailrunning, běh a další sportovní aktivity v přírodě. A to z dobrého důvodu. Pokud jste si byli zaběhat, nebo prostě strávili nějaký čas aktivně v horách, zcela nepochybně jste se zde s modely Cross setkali. Pokud jste je tedy sami neměli na nohou… To mluví samo za sebe.

V roce 2019 značka Salomon představila nový model Speedcross 5 se zásadně a revolučně přepracovaným designem i technologiemi. Nyní pro podzimní a zimní sezónu 2020 přichází hned se třemi novými modely rodiny Cross – WILDCROSS, ALPHACROSS GTX a SUPERCROSS BLAST GTX .

Untitled

VYLEPŠENÁ PŘILNAVOST

ANATOMICKÝ STŘIH

POSÍLENÁ STABILITA

Při vývoji nového modelu Wildcross využili designéři ze Salomon Design Center ve Francouzském Annecy cenných poznatků z uplynulých let, spolu s tím vyvinuli zcela nové technologie a za využití nových materiálů vytvořili inovativní trailovou běžeckou obuv pro ty nejnáročnější podmínky. Wildcross, navržený pro všechny nadšené běžce, kteří v sobě rádi občas objeví své “divočejší já”, dokáže bez jakýchkoliv kompromisů poskytnout jistotu, agresivitu a zároveň ochranu i v těch nejtěžších podmínkách a terénech. Nejlépe se bude cítit v měkkém terénu a v blátě – prostě všude tam, kde může využít svých nejsilnějších zbraní. Těmi jsou mimo jiné i zcela nové “špunty” nepravidelných tvarů z materiálu Contagrip®, které jsou účelně orientované a rozmístěné po celé podešvi. Poskytnou agresivní a jistou trakci a záběr na každém podkladu, za mokra i sucha. Konstrukce svršku je záměrně trochu širší v přední části, aby vaše prsty měly dostatek prostoru i při delších bězích. Svršek je vysoce pevný a odolný, díky nové TPU tkanině navíc odolný vůči vlhku a vodě. Technologie Sensifit Wings podporuje pohodlí a jistotu velmi spolehlivým usazením a fixací chodidla v botě. Drop byl snížen na 8 mm, aby se naopak zvýšila stabilita v náročném terénu a vy nemuseli nic slevovat z vysokého tempa.

POKROČILÝ

HORY / LES

BĚŽECKÁ FREKVENCE: 6/7

Salomon XA Wild