UYN se trhl od konvenční výroby. Uvádí na trh funkční boty s minimálním dopadem na životní prostředí

Zpět

Na světě se vyprodukuje okolo 300 milionů tun plastu ročně a drtivá většina je použita pouze jednou. UYN se rozhodl materál zrecyklovat, dát PET lahvím nový život a ušít z nich svršek u některých svých modelů bot.

 

Obuv UYN vás jistě nadchne svou všestranností. Boty jsou v jednoduchém designu a dají se využít jak na aktivní sporty tak i na volný čas. Jsou z velmi lehkého a prodyšného materiálu a přizpůsobí se noze jako ponožka. Dobře se nazouvají, tak se natáhnou i na nohu s vyšším nártem. Pata je vyztužená aby lépe držela. Při sportech se nemusíte bát ani nežádoucích zápachů, které svou technologií hravě eliminuje na minimum.

 

BOTY UYN V BODECH

  • Vysoká prodyšnost
  • Všestranné využití na chůzi, běh i trénink
  • ECO výroba
  • Použitá Merino vlna
  • Bez zápachu i po dlouhodobém nošení
  • Pohodlný fit
  • Barefoot

SPOJENÍ DVOU PROTIKLADŮ

STABILITA A FLEXIBILITA

Svoboda nezná hranic? V UYN stanovili určitá omezení - ale samozřejmě pouze tam, kde to dává smysl. Patentovaná výrobní metoda otevírá zcela novou škálu možností ve vývoji obuvi. Ačkoli je bota vyrobena z jednoho kusu materiálu, jednotlivé části, jako je pata, špička a boky, mohou být částečně vyztuženy, zatímco jiné, jako je horní část, si mohou zachovat svou extrémní pružnost. Díky tomu lze botu velmi snadno obout a zároveň zajistit požadovanou stabilitu. Stabilita a flexibilita - perfektní kombinace.

Flex-Text
Base-Support

PEVNOST

ZA KAŽDÉ SITUACE

Nová forma pevnosti je UYN® BaseSupport, která umožňuje dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi tuhostí a pružností podešve v segmentu pletených bot. Inovativní mezipodešev je umístěna uvnitř systému dvou vrstev. To zlepšuje oporu, optimalizuje valivý pohyb nohy a zajišťuje dlouhou životnost boty.

NOVÝ SMĚR

SVOBODA POHYBU

Svoboda znamená jít si vlastní cestou, dělat svá vlastní rozhodnutí, stanovit si vlastní limity. Je to cesta, kterou si vybírá stále více lidí. Boty UYN® poskytují dokonalého partnera pro moderní městský životní styl: obuv se silným a stabilním základem, který stále nabízí maximální flexibilitu v horní části. Neomezená svoboda pohybu zaručena.

Evelyn-flexible-scaled
Schuh-Halbkreis_3-1-scaled-2
ICON-Stable-Flexible-Kopie
ICON-Eco-Kopie
ICON-Anti-bac-Kopie
ICON-Water
ICON-Italy

NOVÁ DOBA

INOVACE VÝROBY

Jak jsme již zmínili, boty UYN® kombinují zdánlivě nekombinovatelné: flexibilitu se stabilitou, pocit přírody i na asfaltu. To vše je možné díky novému ekologickému výrobnímu přístupu - vyráběnému v Itálii.

PEVNOST A FLEXIBILITA

ECO - FRIENDLY

ANTIBAKTERIÁLNÍ

VODOODPUDIVÁ

VÝROBA V ITÁLII

CESTA SPRÁVNÝM SMĚREM

ŠETRNOST K NAŠÍ PLANETĚ

Někdy i malé změny mají velký dopad. To je však pouze začátek, který UYN už nestačil. Změnili myšlení a přijali radikálnější přístup k výrobě.

Vyrobeno z jednoho kusu.

Minimální zbytkový odpad.

Redukce materiálu na minimum.

Využití jednorázových plastů.

ECO-1756x2048

Zatímco konvenční výrobci se snaží plýtvání omezit, UYN se podařilo odpad při výrobě redukovat na naprosté minimum. To je možné díky zcela novému způsobu výroby pomocí kruhového pletení. Uvedli to do praxe pomocí hi-tech strojů v Itálii. Boty vyrobené z jednoho kusu - bez odpadu, zredukované na to podstatné. Pro víc než jen dobrý pocit na nohou.

Schafe-Baum-2-1604x2048

KONTAKT S PŘÍRODOU

MERINO VLNA V HLAVNÍ ROLI

Kontakt s přírodou je tady doslovný. S každou botou UYN®, která je vyrobena, dává výrobce příslib maximálního pohodlí - všude a za všech okolností. A co by mohlo být pohodlnější než zanoření nohy do nejjemnější vlny Merino? MerinoSurround je název výrobní metody, která umožňuje použít vlnu Merino na vnitřní straně boty - bez ohledu na to, jaký výkonný materiál je použit na vnější straně. Merino vlna potlačuje zápach a je vysoce účinná při absorpci vlhkosti. Takže botu lze nosit i naboso. Nový pocit při každém kroku.

 

VŠECHNY BOTY UYN® JSOU VYROBENY ZE 100% MERINO VLNY UVNITŘ BOTY A MOHOU TAK BÝT NOSENY BAREFOOT.

DÁMSKÉ BOTY UYN

PÁNSKÉ BOTY UYN