V čem se liší funkční oblečení UYN od ostatních značek?

Zpět

Pokud chce značka oslovit cílovou skupinu a najít si své zákazníky, musí mít své jasné  “proč”. Italský brand funkčního oblečení UYN má v rukávu pár silných hodnot a vizí, díky kterým vystupuje z řady a poskytuje sportovcům maximální zážitek a radost z pohybu.

Milano 07 Ottobre 2020
FISI shooting, Sponsor Dominik Paris Sci Alpino  Maschile.
UYN
Photo Pier Marco Tacca

VIZE SPOLEČNOSTI

“Nikdo není dokonalý, ale každý den se o dokonalost snažíme. - UYN”

UYN, značka špičkových funkčních oděvů vyráběná v Itálii, kterou v roce 2018 uvedla společnost Treré Innovation a je výsledkem více jak 60 let zkušeností a profesionality. UYN neznamená jen výhru, ale o hodně víc. Znamená to růst za své hranice, překračovat své cíle, být motivovaný den co den, získávat nové zkušenosti a vždy si stanovovat nové a vyšší standardy. A na to potřebujete všechnu podporu, kterou můžete získat.

UYN znamená přijímat nové výzvy na trhu, udržet si náskok před konkurencí a poskytnout nadšencům rekreačních sportů i vrcholovým atletům maximální komfort, nejlepší materiály a optimální funkčnost na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Protože mezitím co ostatní zaspali na vavřínech, v UYN začali myslet dopředu.

Místo sledování trendů chtějí nastavit nové standardy. A to pomocí funkčního oblečení, které kombinuje čistě přírodní suroviny s high-tech inovacemi. Díky revoluční technologii dokážou zaručit maximální funkčnost a pohodlí naprosto inovativním způsobem. Svým rozmanitým sortimentem UYN oslovuje mimořádně širokou cílovou skupinu, od nadšenců rekreačních sportů po olympijské vítěze, od cyklistů a běžců až po lyžaře a outdoorové sportovce.

uyn funkcni 2

HLAVNÍ HODNOTY

UYN - UNLEASH YOUR NATURE

UVOLNI

UYN vám chce dát příležitost k vyjádření své povahy a cítit se sám sebou. Proto využívá exkluzivních technologií, které umožní tělu pohyb bez omezení. Speciální vlákna obepnou svaly, podpoří jejich činnost a vám přinesou maximální psychický i fyzický komfort.

SVOU

UYN je osobitá zkušenost pro každého - neexistují žádné exkluzivní kategorie ani výjimky. Produkty byly vyvinuty tak, aby splňovaly všechny potřeby. Ať už jsou to potřeby profesionálních sportovců, nebo jednoduše sportovních nadšenců.

PŘIROZENOST

UYN se zrodilo, aby vytvořilo funkční oblečení, které vytváří rovnováhu mezi vaší vnitřní a vnější stránkou - přirozeností. Proto bylo potřeba začít vyrábět z přírodního, vysoce výkonného vlákna a využívali ekologicky udržitelné výrobní procesy.

VLASTNÍ VÝROBA

Produkty UYN ožívají přímo v Itálii, kde se kloubí zájem o technologii, vášeň k produktům výzkum nejmodernějších materiálů, precizní dizajn a starostlivá pozornost pro detail. Na stejném místě se nachází výzkumná akademie pro sportovní oděvy, kde pomocí 3D tělesného skeneru, termo figuríny a klimatické komory produkty podléhají opravdové zatěžkávací zkoušce.

VYUŽITÍ SÍLY PŘÍRODY

Charakteristickým znakem produktů UYN je využívání vzácných naturálních vláken - přírodního Natexu, Merino vlny, kašmírové vlny a dalších ekologicky udržitelných materiálů.

ŠVY JSOU OMEZUJÍCÍ,

proto jsme se jich zbavili.

Zpracování a použití úpletů je to, co výrobky UYN odlišuje od všech ostatních. Důmyslné výrobní techniky umožňují měnit hustotu a trojrozměrnost tkaniny, což UYN přizpůsobí různým oblastem těla a jejich příslušnými funkcemi: extra prodyšné pro oblasti, které se více potí, naopak větší izolace pro ty, které potřebují více tepla nebo vyžadují pružnost či stabilitu.

Díky exkluzivnímu designu a technickým strukturám se snížilo množství stehů a švů na oděvech. Zcela úplně jim zamávali na rozloučenou na důležitých oblastech, jako jsou ramena, hýždě a nohy. To zajišťuje naprostou volnost pohybu, podporu svalů a eliminace oděrek kůže.

uyn funkcni4

KOLEKCE FUNKČNÍHO PRÁDLA

KTERÁ JE TA PRAVÁ PRO VÁS?

Tepelně izolační, technické, sportovní – a s vysokým komfortem: UYN® AMBITYON spodní prádlo přesvědčí efektivním řízením klimatu a optimálním střihem. Jeho materiál, Natex, je 100% organické vlákno, které je měkké k pokožce a velmi rychle schne. V kombinaci s Coolvent, trojrozměrnými kanálky pro optimální cirkulaci vzduchu, vám oblečení se stylovým melanžovým vzhledem absorbuje pot a udržuje pokožku suchou. Zimní sportovci jsou vždy chráněni před chladem díky Heatmemory. Protože má obzvláště vysoké izolační vlastnosti, zejména pro sportovní aktivity v chladných dnech – zejména na exponovaná, zvláště namáhaná kolena. Nechybí ani inovativní střih Hypermotion: Vyrobeno z jednoho kusu v oblasti ramen a paží, umožňuje maximální svobodu pohybu.

low-temperature
medium-intensity

střední komprese

Prodyšné, ergonomické, pohodlné: To jsou klíčové vlastnosti UYN® EVOLUTYON funkčního prádla, vyrobeného z Natexu, 100% organického nylonového vlákna pro ideální klima. Coolvent umožňuje konstantní proudění vzduchu díky kanálkům procházejícím uvnitř vláken. Tímto způsobem prádlo absorbuje pot a ochlazuje sportovce při pohybu. Díky své inovativní konstrukci Hypermotion kolem paží a ramen – vyrobené z jednoho kusu, a tudíž bezešvé – tak zaručuje maximální volnost pohybu a podporuje správné držení těla. Kolekce se hodí primárně na sportovní aktivity s vysokou intenzitou, u které se zapotíte, zejména na podzim nebo v teplejších zimních dnech. Svoboda pohybu bez oděrek!

medium-temperature
high-intensity

vysoká komprese

Spojení vzácných vláken Cashmere, Primaloft a Argenthon vytváří špičkové technické spodní prádlo, které okamžitě vynikne díky svému jasnému, sofistikovanému vzhledu: dokonalá kombinace luxusu a výkonu pro sportovní výkony při extra nízkých teplotách. Cashmere Shiny je kolekce, která dokáže účinně poskytnout ochranu před chladem vysokým stupněm tepelné izolace, která odráží zpět tělesné teplo. Současně je pot odváděn ven a pokožka tak zůstává suchá. Kdykoli si obléknete základní vrstvu Cashmere Shiny, zahalí vás pocit měkkosti, díky kterému je jakýkoliv sport při nízkých teplotách extrémně příjemný.

low-temperature
low-intensity

nízká komprese

Přirozené, měkké a hřejivé: UYN® FUSYON spodní prádlo vyrobené z vysoce kvalitní merino vlny je obzvláště jemné k pokožce a je ideálním společníkem pro každý zimní den. Ať už svůj čas trávíte raději sportem nebo pohodlím – díky svému materiálu v kombinaci s technologií Heatmemory zajišťuje účinnou tepelnou izolaci – během i po sportovních aktivitách. UYN® kombinuje prémiovou merino vlnu, která je známá svou minimální hmotností a svůdně jemným pocitem na pokožce, se svými inovativními kompresními pruhy na důkladně promyšlených místech. Toho je součástí i žebrovaná struktura na ramenech a kolem loktů Hypermotion: je vyroben z jednoho kusu bez švů, takže dlouhý rukáv neomezuje v pohybu. Coolvent, trojrozměrná struktura tkaniny, také zaručuje vysokou úroveň prodyšnosti.

low-temperature
low-intensity

nízká komprese

Kolekce funkčního oblečení Natyon 2.0 vyjadřuje svou závodní povahu v každém malém detailu. Dynamické linie na ramenou a pažích v barvách státní vlajky oslavují rychlost a podtrhují svobodu pohybu, která umožňuje mistrovským sportovcům uvolnit veškerý svůj potenciál při závodění. Exkluzivní technologie Hypermotion eliminuje švy v horní části trička, které by mohly omezovat elasticitu látky a omezovat pohyb paží. Anatomický design podporuje držení těla, zatímco kompresní efekt podporuje svaly pro lepší výkon. Natyon 2.0 vyniká svými pokročilými tepelnými a prodyšnými vlastnostmi, které zaručují dokonalou tělesnou teplotu za všech okolností i po námaze. Heatmemory na stehenních a lýtkových svalech pro udržení tepla a ochranu před prochladnutím, Coolvent v oblasti břicha pro pohlcování a odvádění přebytečného potu. Propustná tkanina Drylight za kolenem, kterou umísťujeme na nadměrně se potící části těla. Výsledkem je mistrovský výkon na sjezdovkách!

low-temperature
high-intensity

vysoká komprese

Díky unikátní kompresní technologii vám prádlo Resilyon umožní být při sportovní aktivitě vždy efektivní a vysoce koncentrovaní. Postupné stlačování od končetin směrem ke středu těla podporuje cirkulaci krve a snižuje vibrace svalů, což šetří tolik potřebnou energii pro výkon. Stabilizační žebrování Meta-ribs s vyšší hustotou tkaniny na ramenou a loktech optimalizuje držení těla, zatímco exkluzivní konstrukce s jediným švem dělá oblečení vysoce flexibilní a ergonomické. Kolekce Resilyon vás chrání před prochladnutím a přehřátím díky systému Gradual Coolant a technologii Heatmemory.

medium-temperature
high-intensity

vysoká komprese